PZNKompleks narciarski Siepraw – Ski oraz Szkoła narciarska ma do dyspozycji w chwili obecnej 6 wyciągów narciarskich, system sztucznego naśnieżania oraz maszyny do ubijania śniegu.

Zapraszamy do naszego Centrum Narciarskiego, gdzie będą mogli Państwo wypożyczyć sprzęt, dokonać niezbędnej konserwacji swoich nart, pobrać lekcje u instruktora.

W nadchodzącym sezonie proponujemy dla dzieci, młodzieży i dorosłych podnoszenie oraz doskonalenie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie u boku doświadczonych instruktorów. Zajęcia prowadzimy na stokach kompleksu narciarskiego Siepraw – Ski k/Krakowa, które są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz codziennie przygotowywane przez ratrak.

Dysponujemy wypożyczalnią oraz serwisem sprzętu narciarskiego, które mieszczą się na terenie kompleksu.

Ośrodek narciarski Siepraw – Ski posiada dwa wyciągi przeznaczone do szkolenia, gdzie nasi doświadczeni instruktorzy mogą w bardzo bezpieczny i profesjonalny sposób nauczyć jazdy na nartach i snowboardzie.

Szkoła narciarska oprócz nauki jazdy na nartach zajmuje się organizacją wielu imprez o charakterze integracyjnym oraz sportowo – rekreacyjnym dla różnych instytucji, szkół, osób prywatnych oraz grup zorganizowanych, w których mogą brać udział początkujący, jak również zawodnicy zrzeszeni w klubach.

Cennik

Godzina lekcyjna wynosi 55 min

Ilośc osóbCena (za osobę)
1 osoba70zł
1 osoba - 30min45 zł
2 osoby50 zł
3 - 4 osoby45 zł
5 - 10 osób35 zł
Doskonalenie techniki jazdy80 zł
* W cenę wliczone są przejazdy.
** Za duży wyciąg dopłata 10zł/h od osoby

Szkoła czynna w godzinach: 10.00 - 18.00

Tel.: (12) 274 64 91
E - mail: sieprawski@onet.eu